Dlaczego my?
Szybka wysyłka
Dostawa od 0zł
tel. 22 266 21 24 (pon.-pt. 09:00 - 16:00)

OPINIE O PREPARATACH DR MICHAELS

ŁUSZCZYCAATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY (AZS)EGZEMASUPLEMENTY ODZIEŻ DLA CHORYCH

AANETA

Ja stosuję proskin od miesiąca, więc mam nadzieję, że efekty przede mną. Zaczęłam go stosować, ponieważ okazało się, że moja znajoma bierze ten lek i mówi, że jest super. Skonsultowałam to ze swoim lekarzem, gdyż jestem bardzo ostrożna z braniem nowości, a on nie widział żadnych przeciwwskazań i również wypowiadał się pozytywnie na jego temat, więc postanowiłam spróbować, jestem pełna nadziei, trzymajcie kciuki.


EMILKA

Mając problemy z łuszczycą zaczęłam stosować proskin lf preparat, który natłuszcza skórę od środka dzięki czemu ma przewagę nad kremami oraz różnymi maściami i co najważniejsze jest z naturalnych składników.


MARZENA

Witam
Moja przyjaciółka boryka się z łuszczycą, wiem, że zażywa preparat Proskin lf i odkąd go bierze mówi, że jest zdecydowanie lepiej. Skóra lepiej się regeneruje i nie jest już tak przesuszona jak kiedyś.


JAKSA

Livenorm. Stosuję od prawie 2 miesięcy. Myślę, że jest skuteczny. Cera mi się poprawia. Miałem zawsze przesuszoną skóre rąk. Do tego wzdęcia. Od pewnego czasu te objawy znikają.Dodam, że spożycie alkoholu nie jest już problemem. Wypróżnianie jest już normalne / w ciężkich zaparcia warto wesprzeć sie błonnikiem-babka płesznik, jajowata/. Przy chorobach skóry dobrym preparatem będzie proskin. Ja stosuję obydwa: proskin i proliver. Efekty naprawde widoczne. Oczywiście pierwsze efekty nie są widoczne od razu. Niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość i systematyczność. Jak wyżej napisałem okres 2-3miesięcy jest nieodzowny! Warto chyba później kontynuować w dawce podtrzymującej , by utrzymać efekty.

KF4F1A67C

Na początku załamałam się jak zaczęły występować u mnie zmiany skórne, zaczerwienienia i łuszcząca się skóra była bardzo widoczna miałam wrażenie, że każdy się na mnie patrzy, a to było nie do zniesienia. Moja Ciocia poradziła mi suplement diety proskin lf, początkowo byłam sceptycznie nastawiona, bo musiałam trochę czekać na efekty, a wiadomo, że chciałam natychmiast je widzieć, ale teraz kiedy widzę różnicę to jestem jej bardzo wdzięczna za to, że mnie namawiała na stosowanie tego produktu.


LAURIN27

Proskin lf pomógł mi normalnie funkcjonować. Dostępny jest niestety tylko w necie. Najważniejsze, że tel lek jest całkowicie naturalny bo składa się z kobylego mleka. A wiadomo, że jeśli lekarze podejrzewają AZS nie powinno się używać zwykłych balsamów, czy żeli do ciała bo niektóre bardziej wysuszają skórę. O skórę należy nie tylko dbać zewnętrznie trzeba również wspomagać ją wewnętrznie i tu najlepsze zastosowanie oprócz diety ma proskin lf.


MAREK

LIVENORM – REWELACYJNY


ANONIMOWY

Mnie osobiście pomógł dopiero preparat Proskin lf, którego podstawowym składnikiem jest kobyle mleko nawilżające skórę od środka.

Dr Michaels to naturalne, pozbawione sterydów preparaty dedykowane osobom z łuszczycą. Te australijskie produkty, stworzone przez prof. Michaela Tiranta, są cenione wśród chorych na łuszczycę. Zbierają pozytywne opinie w kategorii preparatów pielęgnacyjnych do skóry zmienionej łuszczycowo i są często wybierane, jako alternatywna metoda dla produktów sterydowych. Wiele osób, które spotykają się z preparatami po raz pierwszy, zadają pytania: Czy preparaty Dr Michaels są skuteczne? Tak, jak pokazują badania przeprowadzone m.in. w Polsce, Austrii i na Węgrzech, skuteczność preparatów Dr Michaels wynosi ponad 80 proc. Czy preparaty Dr Michaels są bezpieczne? Tak, preparaty Dr Michaels są bezpieczne w stosowaniu zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Czy preparaty Dr Michaels nie wywołują skutków ubocznych? Preparaty Dr Michaels nie powodują żadnych długotrwałych skutków ubocznych.

pixel