Dlaczego my?
Szybka wysyłka
Dostawa od 0zł
tel. 22 266 21 24 (pon.-pt. 09:00 - 16:00)

Wygoda użycia preparatów Dr Michaels

Szybka, prosta aplikacja

Preparaty Dr Michaels charakteryzują się niezwykle łatwą aplikacją. Produkty są proste i wygodne w użyciu, dlatego ich regularne stosowanie nie przysparza żadnych trudności.

Nie farbują ubrań

Ważną cechą preparatów Dr Michaels jest to, że nie pozostawiają one śladów zarówno na bieliźnie, jak wierzchnim odzieniu. Oznacza to, że można je bez problemu stosować rano i wieczorem np. zarówno przed wyjściem do pracy, jak i pójściem spać. Preparaty nie farbują ubrań, nie plamią ich i nie odbarwiają.

Mają przyjemny, lekki zapach

Co równie istotne, produkty Dr Michaels nie mają intensywnego "medycznego" zapachu, do którego przyzwyczajeni są pacjenci stosujący zewnętrzne preparaty - zwłaszcza te recepturowe, czyli wyrabiane w aptece przez farmaceutę z polecenia lekarza.

Duża wydajność

Produkty z serii Dr Michaels są bardzo wydajne i właściwie stosowane - czyli regularnie, zgodnie ze wskazaniami na dołączonych ulotkach - starczą na kilka tygodni stosowania. Należy pamiętać, że czas na jaki wystarczą preparaty uzależniony jest od wielkości i lokalizacji zmian oraz od ogólnego stanu skóry.

Ulotki w języku polskim

Do wszystkich produktów Dr Michaels są dołączane ulotki informacyjne w języku polskim.

pixel