Dlaczego my?
Szybka wysyłka
Dostawa od 0zł
tel. 22 266 21 24 (pon.-pt. 09:00 - 16:00)

Dla kogo przeznaczone są preparaty Dr Michaels?

Cała seria produktów Dr Michaels dedykowana jest osobom zmagającym się z łuszczycąatopowym zapaleniem skóry oraz egzemą. W przypadku osób chorych na łuszczycę, badania nad preparatami Dr Michaels wykazały ich skuteczność w walce z lekką oraz średnio-zaawansowaną postacią choroby (dowiedz się więcej na temat badań).

Wszystkie preparaty Dr Michaels przeznaczone są do stosowania zewnętrznego, co oznacza, że aplikujemy je bezpośrednio na skórę. Duża zawartość składników aktywnych w postaci naturalnych olejków i wyciągów roślinnych wpływa na wysoką jakość oraz skuteczność preparatów. Dzięki temu, że nie zawierają w swoim składzie sterydów - mogą je stosować zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Należy jednak pamiętać, że zarówno w przypadku dzieci poniżej 3 roku życia, jak i kobiet w ciąży oraz matek karmiących, przed zastosowaniem preparatów należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym w celu wykluczenia możliwości powstania uczulenia.

W serii Dr Michaels znajdują się preparaty dla osób zmagających się m.in. z łuszczycą całego ciała - w tym łuszczycą skóry głowy, łuszczycą rąk, łuszczycą stóp i dłoni, łuszczycą nóg, łuszczycą paznokci, łuszczycą twarzyłuszczycą miejsc intymnych i pachwin czy łuszczycą tułowia.

Preparaty dedykowane są również atopowcom i osobom z egzemą, które skarżą się na świąd, pieczenie, zaczerwienienie czy suchość naskórka.

pixel