Łuszczyca - preparaty na łuszczycę Dr Michaels

( ilość produktów: 32 )

Skuteczne preparaty na łuszczycę bez sterydów

Skuteczne preparaty na łuszczycę bez sterydów Produkty Dr Michaels to jedyne na polskim rynku, testowane dermatologicznie, naturalne australijskie preparaty przeznaczone do specjalistycznej pielęgnacji skóry łuszczycowej. Do ich produkcji użyto ponad 50 substancji aktywnych wpływających znacząco na ich wysoką jakość i skuteczność działania. Jak pokazują niezależne badania kliniczne przeprowadzone m.in. w Austrii, na Węgrzech oraz w Polsce - skuteczność analizowanych produktów Dr Michaels wynosiła ponad 80%.

Twórcą preparatów Dr Michaels na łuszczycę jest prof. Michael Tirant, australijski naukowiec specjalizujący się w badaniach z zakresu chorób dermatologicznych o podłożu autoimmunologicznym. Stworzył on serię naturalnych, pozbawionych sterydów, preparatów dostosowanych do określonych potrzeb pacjentów zmagających się z łuszczycą.

Preparaty występują w czterech seriach:

  • Dr Michaels - dedykowana osobom łuszczycą skóry gładkiej np. łuszczycą owłosionej skóry głowy, łuszczycą twarzy, łuszczycą stóp i dłoni, łuszczycą miejsc intymnych i pachwin. W skład serii wchodzi Żel Dr Michaels, Maść Dr Michaels, Odżywka Dr Michaels (w tym Odżywka Dr Michaels w sprayu), Emulsja nawilżająca Dr Michaels oraz Mydło Dr Michaels. 
  • Nailinex - opracowana z myślą o wszystkich, którzy zmagają się z łuszczycą paznokci. Składa się z płynu Nailinex oraz kremu Nailinex stosowanych do pielęgnacji zniszczonej płytki paznokciowej oraz wałów okołopaznokciowych. 
  • Dermatum1 - seria dla osób zmagających się z atopowym zapaleniem skóry (AZS), alergią kontaktową oraz łuszczycą. Celem preparatów jest zmniejszenie intensywnego świądu towarzyszącego chorobom skóry oraz odpowiednie nawilżenie naskórka. 
  • Mitinex - stworzony dla pacjentów z atopowym zapaleniem skóry (AZS) - zarówno tych małych, jak i trochę większych. Antyalergiczny spray Mitinex przeznaczony jest do usuwania alergenów z pomieszczeń np. roztoczy kurzu domowego czy pyłków roślin. 


Preparaty Dr Michaels od lat cieszą się uznaniem wśród dermatologów i kosmetologów na całym świecie. Są z powodzeniem stosowane w terapii przewlekłych chorób skóry. Na co dzień regularnie wykorzystywane są w międzynarodowych klinikach dermatologicznych m.in. w australijskiej sieci klinik Good Skin Clinic oraz w warszawskim Centrum Dermatologicznym FebuMed u pacjentów zmagających się z łuszczycą ciała.

Bogata oferta produktów Dr Michaels sprawia, że osoby z przewlekłymi chorobami skóry zyskują możliwość kompleksowej pielęgnacji podrażnionego naskórka. Jak pokazują świadectwa naszych pacjentów, dzięki regularnemu stosowaniu preparatów zyskują oni nie tylko czystą, wolną od łusek i zdrową skórę, ale także nabierają pewności siebie akceptując swój nowy wygląd. Nasi klienci potwierdzają, że dzięki poprawie stanu i jakości skóry otworzyli się na kontakty z nowymi osobami, pozbywając się jednocześnie poczucia wyobcowania.

pixel