Zestawy preparatów Dr Michaels na łuszczycę

( ilość produktów: 10 )

Preparaty Dr Michaels w zestawie - kupuj w pakiecie i oszczędzaj!

Preparaty Dr Michaels to naturalne, pozbawione sterydów australijskie produkty przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej skóry osób z łuszczycą. Zostały stworzone przez prof. Michaela Tiranta - naukowca i biochemika pochodzącego z antypod, który wymyślił całą linię preparatów dedykowanych wszystkim tym, którzy zmagają się na co dzień z przewlekłymi chorobami skóry.

Wyróżniamy cztery linie preparatów Dr Michaels:

 • Dr Michaels - flagowa linia produktów na łuszczycę. Znajdziemy w niej m.in. maść dermatologiczną, odżywkę regenerującą, mydło pielęgnujące, żel myjący, emulsję nawilżającą.
 • Nailinex - seria preparatów dedykowana osobom z łuszczycą paznokci. Składa się z Płynu Nailinex do paznokci oraz Odżywki Nailinex, które możemy kupić razem w zestawie.
 • Dermatum1 - najnowsza linia preparatów dla osób z atopowym zapaleniem skóry oraz łuszczycą. Zalicza się do niej krem Dermatum1, płyn przeciwświądowy Dermatum1 oraz Szampon dermatologiczny Dermatum1.
 • Mitinex - zawiera antyalergiczny spray neutralizujący alergeny w pomieszczeniach domowych.


Wszystkie produkty z serii Dr Michaels na łuszczycę można kupić pojedynczo oraz w zestawach, co jest niezwykle ciekawą opcją pod względem finansowym - kupując preparaty Dr Michaels w zestawie można bowiem zaoszczędzić kilkanaście złotych. Oznacza to, że gdybyśmy chcieli kupić te same produkty pojedynczo - zapłacimy za nie więcej, niż decydując się na kupno ich w zestawie.

Za zakupem zestawów preparatów Dr Michaels na łuszczycę przemawia również fakt, że zyskujemy w ten sposób kompleksową pielęgnację. Wybieramy specjalnie stworzony zestaw, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Preparaty wchodzące w jego skład zostały dobrane do typu oraz rodzaju zmian skórnych. Dzięki czemu, otrzymujemy pakiet produktów mających za zadanie zapewnić skórze odpowiednie nawilżenie, zredukować zaczerwienienia i podrażnienia, usunąć powstałe zrogowacenia oraz złagodzić objawy stanu zapalnego skóry oraz świądu.

Preparaty Dr Michaels na łuszczycę dostępne są w następujących zestawach:

 • Zestaw podstawowy Dr Michaels do skóry gładkiej ciała - najczęściej wybierany zestaw Dr Michaels. Znajdziemy w nim Maść Dr Michaels (50g), Żel złuszczający (200 ml) oraz Odżywkę regenerującą Dr Michaels (200 ml). Pozwala odpowiednio złuszczyć martwy naskórek, jednocześnie poprawiając nawilżenie skóry.
 • Zestaw podstawowy Dr Michaels na łuszczycę głowy - drugi po zestawie podstawowym Dr Michaels, najbardziej popularny produkt w ofercie. Znajdujący się w nim Żel złuszczający (200 ml) oraz Odżywka regenerująca (200 ml) zapewniają dokładne oczyszczenie i nawilżenie sklapu.
 • Zestaw podstawowy Dr Michaels na łuszczycę paznokci - czyli Nailinex Krem oraz Nailinex Płyn, dwa preparaty z serii Nailinex dedykowanej dla osób z łuszczycą skóry paznokci. W ich składzie znajdują się naturalne olejki roślinne, które pomagają w regeneracji zniszczonej płytki paznokciowej.
 • Zestaw Dr Michaels na łuszczycę stóp i dłoni - składający się z Mydła Dr Michaels (100g), Maści Dr Michaels (50g) oraz Odżywki regenerującej w sprayu Dr Michaels (500 ml). Preparaty wchodzące w skład zestawu ograniczają świąd oraz zapobiegają przed nadmiernemu przesuszaniu naskórka.
 • Zestaw Dr Michaels na łuszczycę twarzy - wchodzące w skład zestawu Mydło Dr Michaels (100g) oraz Maść Dr Michaels (50g) działają na skórę przeciwzapalnie, poprawiając również natłuszczenie skóry.
 • Zestaw powiększony Dr Michaels na łuszczycę paznokci - to zestaw podstawowy na łuszczycę paznokci urozmaicony dodatkowo Żelem złuszczającym Dr Michaels (200ml), który pozwala na dokładne oczyszczenie płytki, a tym samym na lepsze wchłanianie się pozostałych preparatów z serii.
 • Zestaw powiększony Dr Michaels do skóry gładkiej ciała - w skład którego wchodzi Maść Dr Michaels (250g), Odżywka regenerująca Dr Michaels (200 ml) oraz Żel myjący Dr Michaels (200 ml). Gwarantuje maksymalne nawilżenie oraz poprawę wyglądu i natłuszczenia skóry. Ze względu na dużą wydajność preparatów, polecany dla osób, których zmiany pokrywają większą część ciała.
 • Zestaw powiększony Dr Michaels na łuszczycę głowy - złożony z Odżywki regenerującej Dr Michaels (200 ml), Żelu myjącego Dr Michaels (200 ml) oraz Szamponu Dermatologicznego Dermatum1 (200 ml). Zapewnia kompleksową pielęgnację owłosionej skóry głowy - od oczyszczenia przez nawilżenie.
 • LIVENORM suplement diety na wątrobę - dwa opakowania suplementu diety LIVENORM polecane są do stosowania wszystkim osobom przyjmującym długotrwale leki doustne, które w efekcie mogą wpływać na zaburzenie pracy wątroby.
pixel