Publikacje o łuszczycy, AZS i egzemie

( ilość produktów: 4 )

Łuszczyca - książki o łuszczycy, o diecie w łuszczycy, atlasy medyczne o łuszczycy

Książki o łuszczycy, jako choroby dermatologicznej, są do kupienia w sklepie FEBUMED - oficjalnego dystrybutora na Polskę preparatów Dr Michaels przeznaczonych dla osób z łuszczyca, atopowym zapaleniem skóry i egzemą. W ofercie sklepu FEBUMED znajdziemy kilka ciekawych publikacji, których tematyka skupia się wokół:

  • prawidłowej diety w łuszczycy (zdrowego odżywiania w łuszczycy),
  • ogólnych informacji na temat łuszczycy (łuszczyca objawy i leczenie),
  • łuszczyca a depresja (depresja w przebiegu łuszczycy).

W sklepie FEBUMED możesz kupić książki na temat łuszczycy, które zostały napisane przez specjalistów zajmujących się od lat łuszczycą - dietetykami, lekarzami, farmaceutami. Aby nabyć interesującą Ciebie publikację wystarczy przejść do sklepu www.febumed.com.pl i wybrać wskazaną pozycję.

Za książki o łuszczycy kupione w FEBUMED nie ponosisz dodatkowych opłat związanych z przesyłką. Wszystkie zamówienia złożone w sklepie realizowane są za darmo - opłaty za przesyłkę pozostają po stronie nadawcy. Oznacza to, że przesyłka wszystkich towarów zamówionych w sklepie FEBUMED jest darmowa i wynosi 0 zł.

Niezależnie od tego jaki sposób płatności wybierzesz (płatność przelewem, płatność za pobraniem, czy płatność gotówką - przy odbiorze osobistym). Przesyłki realizowane są nie tylko na terenie Polski oraz za granicą - zawsze za 0 zł.

W ofercie sklepu FEBUMED dostępne są następujące książki o łuszczycy:

  • “Atlas łuszczycy” L. R. Lepori - bogato ilustrowany atlas omawiający dokładnie tematykę łuszczycy. Znajdziemy w nim wiele kolorowych tablic, które szczegółowo opisują poszczególne zagadnienia i obszary terapeutyczne związane z tą chorobą skóry. Przy każdej ilustracji znajduje się opis, który pozwala na zrozumienie omawiającego problemu. W atlasie poruszono tematykę m.in. łuszczycy paznokci, łuszczycy skóry głowy, łuszczycy dłoni, łuszczycę plackowatą, łuszczycę niemowląt.
  • “Odżywianie w łuszczycy. Wpływ diety na stan skóry” Magdalena Kurzyp - autorka, farmaceutka z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z pacjentami z łuszczycą, omawia temat diety jako podstawy w walce z chorobą. Zwraca uwagę, że prawidłowe nawyki żywieniowe - wraz z zachowaniem odpowiedniej pielęgnacji skóry - są podstawą sukcesu w walce o zdrową, czystą skórę. W części pierwszej swojej publikacji “Wpływ diety na stan skóry” opisuje w praktyce co powinno się jeść, jak przyrządzać posiłki i jakich potraw unikać, aby nie dochodziło do zaostrzenia objawów łuszczycowych. Zagadnienia wyjaśnia na przykładzie łatwych i niezwykle smacznych przepisów kulinarnych, które z łatwością można przyrządzić samemu.
  • “Odżywianie w łuszczycy. Przez żołądek do zdrowej skóry” Magdalena Kurzyp - kontynuacja bestselleru “Wpływ diety na stan skóry”. W kolejnej części rozchwytywanej serii na temat diety w łuszczycy, znajdziemy najnowsze informacje dotyczące przestrzegania diety w chorobach autoimmunologicznych, do których zaliczamy łuszczycę. Na prośbę czytelników książkę poszerzono o nowe przepisy kulinarne, których liczba przekracza 100! Znajdziemy w niej m.in. przepisy na śniadanie, obiad, desery, kolacje a także na pożywne bezalkoholowe koktajle, które dodadzą nam energii do działania.
  • “Łuszczyca - poradnik pacjenta. Środki stosowane w walce z chorobą” Magdalena Kurzyp - zawiera niezbędne informacje dotyczące łuszczycy, jako choroby o ogólnoustrojowej. Skupia się na jej kompleksowej terapii i nie omawia wyłącznie tematyki dermatologicznej związanej z pielęgnacją skóry. W książce wyszczególniono wraz z opisem wszystkie leki oraz składniki aktywne, które można znaleźć w preparatach zewnętrznych oraz wewnętrznych dedykowanych osobom z łuszczycą.

Wszystkie książki o łuszczycy kupisz na stronie www.febumed.com.pl Kupując w sklepie FEBUMED nie ponosisz kosztów związanych z dostawą.

    pixel