Skóra głowy - preparaty na łuszczycę Dr Michaels

( ilość produktów: 4 )

Jakie preparaty wybrać na łuszczycę owłosionej skóry głowy?

Łuszczyca owłosionej skóry głowy to przewlekła choroba dermatologiczna, która charakteryzuje się powstawaniem na skórze plam, tarczek oraz wykwitów grudkowych pokrytych srebrzystą łuską. Chorobie towarzyszy często intensywny świąd w wyniku którego dochodzi do nadmiernego łuszczenia naskórka, a nawet jego uszkodzenia. Aby temu zapobiec należy stosować specjalistyczne preparaty dermatologiczne Dr Michaels, które mają za zadanie zlikwidowanie stanu zapalnego skóry, w tym zmniejszenie nasilenia rumienia, oraz zniwelowanie łuski.

Preparaty Dr Michaels zostały stworzone z myślą o osobach z łuszczycą owłosionej skóry głowy. Badania ich skuteczności przeprowadzone m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, pod kierownictwem prof. Andrzeja Kaszuby, wykazały, że ich skuteczność wynosi ponad 78%. Produkty Dr Michaels nie posiadają sterydów, nie mają skutków ubocznych, są dostępne bez recepty i mogą być stosowane przez dorosłych oraz dzieci powyżej 3 roku życia.

Seria Dr Michaels dla osób z łuszczycą owłosionej skóry głowy składa się z trzech podstawowych produktów:

  • Żel Dr Michaels - posiada silne właściwości złuszczające. Likwiduje zrogowacenia naskórka, zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia.
  • Odżywka Dr Michaels - intensywnie regeneruje suchą i podrażnioną skórę zapewniając jej odpowiednie odżywienie. Poprawia elastyczność, stan nawilżenia skóry sprawiając, że jest ona gładsza w dotyku. Wyraźnie redukuje przebarwienia.
  • Szampon Dermatologiczny Dermatum1 - polecany jako produkt podtrzymujący pozytywne efekty uzyskane po zastosowaniu Żelu oraz Odżywki Dr Michaels. Stworzony z myślą o osobach z suchą, swędzącą i łuszcząca się skórą głowy. Sugerowany również do stosowania w celach pielęgnacyjnych przy wyprysku alergicznym, łupieżu, łojotoku oraz pokrzywce.

Preparaty Dr Michaels na łuszczycę owłosionej skóry głowy dostępne są do kupienia pojedynczo i w zestawach (ze zniżką):

Wszystkie produkty z serii Dr Michaels na łuszczycę owłosionej skóry głowy dostępne są bez recepty w sklepie internetowym www.febumed.com.pl, a także w wybranych aptekach na terenie całego kraju.

Preparaty stosowane są również z powodzeniem w warszawskim Centrum Dermatologicznym FEBUMED, jako jedna z metod alternatywnych dla leczenia sterydowego. Współpracujący z Centrum dermatolodzy - klinicyści, korzystają z produktów Dr Michaels podczas diagnostyki i terapii pacjentów z łuszczycą. Specjaliści cenią ich naturalny skład, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania, a także łatwość aplikacji poszczególnych preparatów i ich wydajność.

    pixel