Stopy i dłonie - preparaty na łuszczycę Dr Michaels

( ilość produktów: 10 )

Preparaty bez sterydów na łuszczycę krostkową stóp i dłoni

Produkty Dr Michaels dedykowane osobom zmagającym się z łuszczycą krostkową, którą zlokalizowana jest na skórze stóp i dłoni, charakteryzują się wysoką zawartością naturalnych wyciągów roślinnych znajdujących się w składzie każdego oferowanego produktu. Sprawia to, że preparaty z tej serii są niesamowicie skuteczne i bezpieczne w stosowaniu. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w terapii łuszczycowej przez małe dzieci (powyżej 3 roku życia) oraz osoby dorosłe.

Preparaty Dr Michaels to seria naturalnych, pozbawionych sterydów australijskich produktów. Została stworzona przez prof. Michaela Tiranta - australijskiego naukowca, który opracował innowacyjne, wyspecjalizowane produkty pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry i egzemą.

Co wyróżnia preparaty Dr Michaels od innych dostępnych na rynku?

  • Produkty Dr Michaels przeszły badania medyczne, które potwierdzają ich skuteczność (np. badanie w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi przez prof. Andrzeja Kaszubę).
  • Preparaty nie zawierają w swoim składzie sterydów, co oznacza, że mogą być stosowane bez ograniczeń, zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.
  • Nie powodują skutków ubocznych - nie podrażniają skóry, nie powodują przesuszania naskórka, nie doprowadzają do jego pęknięć.
  • Dostępne są bez recepty, w różnych wielkościach i rodzajach, co sprawia, że są dostosowane do każdego przypadku. Możemy je dobrać wedle swoich potrzeb.

W skład zestawu preparatów Dr Michaels na łuszczycę stóp i dłoni wchodzi:

  • Mydło Dr Michaels - stosowane do codziennej pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry. Dokładnie oczyszcza naskórek z powstałych zanieczyszczeń oraz przygotowuje go do kolejnego etapu pielęgnacji. Dzięki zawartości olejków nawilżających, może być stosowany zarówno do mycia rąk, jak i całego ciała (w tym twarzy oraz miejsc intymnych).
  • Maść Dr Michaels - w jej składzie odnajdziemy wiele składników aktywnych m.in. olej z nasion jojoba, olej z pomarańczy gorzkiej czy olej z pelargonii pachnącej. Stosowana regularnie poprawia w wyraźny sposób stan nawilżenia naskórka oraz wpływa na polepszenie jego sprężystości. Łagodzi świąd oraz stan zapalny.

Odżywka regenerująca w sprayu Dr Michaels - jest bardzo łatwa w użyciu. Dzięki wygodnemu atomizerowi wystarczy spryskać ją miejsca zmienione chorobowo, a następnie delikatnie wmasować preparat w zmiany łuszczycowe. Odżywka Dr Michaels ma na celu zregenerować zniszczony naskórek, wygładzić zmiany oraz zredukować przebarwienia.

Preparaty Dr Michaels są do kupienia w oficjalnym sklepie dystrybutora na www.febumed.com.pl Kupując bezpośrednio w jego sklepie, nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z przesyłką produktów. Oznacza to, że dostawa w sklepie Dr Michaels jest całkowicie darmowa - niezależnie od tego jaki sposób dostawy wybierzesz (kuriera, pocztę polską czy paczkę w ruchu) oraz sposób zapłaty (za pobraniem, przelewem). Bezpłatna przesyłka obowiązuje na wszystkie zamówienia realizowane na terenie Polski oraz zagranicą - bez żadnych restrykcji!

 

    pixel