Twarz - preparaty na łuszczycę Dr Michaels

( ilość produktów: 3 )

Najlepsze maści na łuszczycę skóry twarzy

Łuszczyca skóry twarzy jest jedną z form łuszczycy charakteryzującą się występowaniem na skórze twarzy wykwitów oraz łusek, którym często towarzyszy rumień oraz intensywny świąd. W większości przypadków obserwuje się powstawanie grudek przybierających postać czerwonych lub ciemnobrązowych wypukłości zlokalizowanych zazwyczaj na linii brody, żuchwy, włosów (zwłaszcza czoła) oraz w okolicach oczu, nosa czy uszu.

Powstawanie nowych zmian skórnych związane jest bezpośrednio z pojawieniem się uporczywego świądu, w wyniku którego część wykwitów jest rozdrapywana. Uszkodzony w ten sposób naskórek staje się wrażliwy na bodźce zewnętrzne - dotyk, temperaturę. Mówimy wtedy o wystąpieniu tzw. objawu Auspitza, czyli pojawieniu krwawienia w miejscu, w którym doszło do rozdrapywania naskórka. Jakie maści na łuszczycę skóry twarzy należy stosować, aby temu zapobiec?

Preparaty Dr Michaels to jedyne na polskim rynku australijskie produkty stworzone z myślą o chorych na łuszczycę, atopowe zapalenie skóry oraz egzemę. Nie zawierają sterydów i mogą być z powodzeniem stosowane przez osoby dorosłe i dzieci powyżej 3 r. ż. Jak pokazały badania skuteczności preparatów przeprowadzone m.in. w Uniwersyteckiej Klinice Dermatologii w Wiedniu pod kierownictwem prof. dr Herberta Hönigsmanna, ich skuteczność wynosi ponad 80%. Preparaty Dr Michaels na łuszczycę skóry głowy są bezpieczne w stosowaniu i nie powodują skutków ubocznych m.in. efektu z odbicia (ang. rebound effect), czyli nasilenia objawów choroby po odstawieniu przyjmowanych leków.

W ofercie preparatów Dr Michaels odnajdziemy specjalistyczne, dermatologiczne produkty odpowiadające za poprawę stanu i jakości naskórka. Na zmiany łuszczycowe zlokalizowane na skórze twarzy polecane jest stosowanie dwóch produktów z serii:

  • Maść Dr Michaels - wpływa na poprawę stanu nawilżenia i natłuszczenia skóry, łagodzi objawy stanu zapalnego skóry oraz świąd. Nie zawiera sterydów. Nie brudzi ubrań, szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie nieprzyjemnego medycznego zapachu. Jest wydajna i łatwa w użytkowaniu - wystarczy nanieść jej cienką warstwę na miejsca zmienione chorobowo.
  • Mydło Dr Michaels - przeznaczone do codziennej higieny i pielęgnacji wrażliwej skóry. Regularnie stosowane zapobiega nadmiernemu przesuszeniu naskórka. Może być z powodzeniem wykorzystywane do mycia całego ciała z uwzględnieniem delikatnej skóry twarzy ciała, dłoni, stóp, pachwin oraz miejsc intymnych.

Maść Dr Michaels oraz Mydło Dr Michaels można kupić taniej w zestawie Zestaw na łuszczycę skóry twarzy Dr Michaels dzięki czemu oszczędzasz 15 zł. Preparaty Dr Michaels zakupione na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora www.febumed.com.pl dostarczane są do zamawiającego bezpłatnie, czyli bez ponoszenia przez kupującego kosztów związanych z przesyłką. Darmowa dostawa obowiązuje na wszystkie zamówienia zrealizowane w sklepie Febumed niezależnie od kraju (wysyłka na terenie Polski, wysyłka zagraniczna) oraz sposobu (przedpłata na konto, za pobraniem) czy rodzaju wysyłki (kurier, Poczta Polska, odbiór osobisty).

    pixel