Paznokcie - preparaty na łuszczycę Dr Michaels

( ilość produktów: 10 )

Dobry lakier na łuszczycę paznokci

Łuszczyca to przewlekła, niezaraźliwa choroba dermatologiczna, która według szacunków występuje u 2% całej populacji. Badania pokazują, że 80% osób dotkniętych tą chorobą choć raz zaobserwowało u siebie zmiany łuszczycowe występujące na paznokciach u stóp lub dłoni. Dla dermatologów łuszczyca paznokci stanowi wyzwanie medyczne, którego nie sposób ignorować.

Charakterystycznym objawem łuszczycy paznokci jest tzw. naparstkowanie, czyli powstawanie bruzd oraz wgłębień na powierzchni płytki paznokcia, które swoim kształtem przypominają strukturę krawieckiego naparstka. Zmieniona chorobowo płytka paznokciowa może również zmieniać barwę - od ciemnobrunatnej z objawami onycholizy (oddzielenia płytki paznokciowej od powierzchni palca) po żółto-zieloną z hiperkeratozą (zrogowaceniem warstwy paznokcia).

Łuszczyca paznokci jest chorobą wiążącą się nie tylko z bólem, ale również dyskomfortem spowodowanym wyglądem paznokci, którego nie zamaskują nawet najlepsze kolorowe lakiery do paznokci, tipsy, żele czy hybrydy. Czy na polskim rynku są dostępne preparaty, lakiery na łuszczycę paznokci?

Produkty Dr Michaels to specjalistyczne preparaty dermatologiczne dla osób z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry i egzemą. Ich twórcą jest australijski biolog i naturoterapeuta prof. Michael Tirant, który podczas swojej długoletniej pracy z osobami dotkniętymi przewlekłymi chorobami skóry wypracował linię ogólnodostępnych naturalnych preparatów dla dorosłych i dzieci. W ofercie preparatów Dr Michaels znajduje się seria NAILINEX, która dedykowana jest osobom z łuszczycą paznokci.

W skład Zestawu na łuszczycę paznokci wchodzi:

  • NAILINEX Płyn na łuszczycę paznokci wpływa na wzmocnienie oraz odżywienie łamliwej płytki paznokcia. Zawarte w składzie wyciągi z oleju gorczycowego, pomarańczowego czy kory cynamonu skutecznie odżywiają suchą i łuszczącą się blaszkę grzbietową i podeszwową paznokcia. Regularnie stosowany sprawia, że płytka paznokciowa odzyskuje zdrowy kolor - jest rozjaśniona, wzmocniona i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Płyn NAILINEX przenika bezpośrednio do blaszek paznokciowych hamując m.in. objawy hiperkeratozy, a więc zgrubień paznokci.
  • NAILINEX Krem na łuszczycę paznokci idealnie nadaje się do pielęgnacji zniszczonej płytki paznokciowej oraz wałów okołopaznokciowych. Składniki aktywne zawarte w produkcie, m.in. olejek z maceratu marchwi, olejek z awokado czy olejek z pestek moreli, pomagają w walce z infekcjami pochodzenia bakteryjnego i grzybiczego. Stosowany razem z płynem NAILINEX wpływa na przyspieszenie procesu gojenia się płytki paznokciowej, zapewniając jej odpowiedni wzrost.

Preparaty z serii NAILINEX na łuszczycę paznokci można kupić w zestawie podstawowym (w zestawie taniej) lub w zestawie powiększonym, w którym oprócz Płynu NAILINEX oraz Kremu NAILINEX znajduje się również Żel Dr Michaels.

Żel Dr Michaels stosujemy przed nałożeniem Płynu NAILINEX oraz Kremu NAILINEX w celu dokładnego oczyszczenia płytki paznokciowej, w tym usunięcia zanieczyszczeń spod paznokci. Żel Dr Michaels posiada silne właściwości złuszczające, dzięki czemu pomaga w likwidacji zrogowaciałych warstw naskórka. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób z łuszczycą paznokci, u których zaobserwowano wystąpienie zjawiska hiperkeratozy.

Preparaty Dr Michaels kupisz w sklepie www.febumed.com.pl Dostępne są bez recepty. Nie zawierają sterydów. Mogą być stosowane przez dorosłych i dzieci. Dostarczane są bezpłatnie - bez ponoszenia kosztów przesyłki - we wskazany przez kupującego adres. Darmowa dostawa obowiązuje na wszystkie zamówienia realizowane na terenie Polski i za granicą.

pixel