Dlaczego my?
Szybka wysyłka
Dostawa od 0zł
tel. 22 266 21 24 (pon.-pt. 09:00 - 16:00)

Dlaczego opłaca się stosować preparaty Dr Michaels?

Wydajność i koszt

Preparaty Dr Michaels uznawane są za niezwykle wydajne preparaty dermatologiczne. Przy regularnym stosowaniu - dwa razy dziennie, zgodnie z informacjami na dołączonych ulotkach - starczą nawet na kilka tygodni. Przeciętnie szacuje się, że w przypadku preparatów wchodzących w skład Zestawu Podstawowego - Żelu, Maść i Odżywki Dr Michaels - w przypadku, kiedy zmiany pokrywają poniżej 10 proc. ciała, preparaty starczą na okres 4-6 tygodni. Poniżej przedstawiamy konkretne wyliczenia:

Maść 50g - koszt zakupu to 169 zł, czas używania 6 tygodni (42 dni). Koszt kuracji wyniesie więc 4,02 zł na dzień czyli równowartość 1 biletu komunikacji miejskiej

Zestaw Podstawowy (Żel, Maść i Odżywka Dr Michaels) - koszt zakupu to 427 zł, czas używania 6 tygodni (42 dni). Koszt kuracji wyniesie więc 10,17 zł na dzień czyli równowartość 2-3 biletów komunikacji miejskiej lub 1 kawy w kawiarni.

Szacuje się że osoba chora na łuszczycę, która aktywnie dba o swoją skórę, wydaje miesięcznie na wszelkiego typu preparaty i maście co najmniej 200 zł miesięcznie. Bardzo często stosuje też preparaty które kosztują po kilka-kilkanaście złotych za opakowanie. Kupowanie takich preparatów jest to w wielu przypadkach oszukiwanie samych siebie. Należy spojrzeć prawdzie w oczy: NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI ABY DOBRY, WIELOSKŁADNIKOWY PREPARAT KOSZTOWAŁ KILKANAŚCIE ZŁOTYCH. Dobry preparat musi kosztować, tak jak dobry samochód kosztuje dużo więcej niż słaby samochód.

Nasze preparaty to właśnie taki mercedes wśród preparatów na łuszczycę i atopowe zapalenie skóry.

Składniki aktywne

W składzie preparatów Dr Michaels znajduje się ponad 50 różnych składników aktywnych - głównie naturalnych wyciągów roślinnych oraz olejków np. z pomarańczy gorzkiej czy drzewa herbacianego. Bogactwo składników świadczy o wysokiej jakości oraz skuteczności oferowanych produktów.

Dostępność

Produkty Dr Michaels dostępne są w sklepie dystrybutora www.febumed.com.pl oraz w wybranych aptekach i sklepach zielarskich na terenie całego kraju. Firma FEBUMED Ferenc, będąca oficjalnym dystrybutorem produktów w Polsce, oferuje możliwość wysyłki towaru nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami.

pixel