Dlaczego my?
Szybka wysyłka
Dostawa od 0zł
tel. 22 266 21 24 (pon.-pt. 09:00 - 16:00)

O preparatach Dr Michaels

Preparaty Dr Michaels zostały opracowane przez prof. Michaela Tiranta, specjalistę z zakresu chorób dermatologicznych o podłożu autoimmunologicznym. Tirant, australijski biochemik, ponad 30 lat badał czynniki wywołujące i zapewniające długotrwałą remisję zmian skórnych. Efektem tych badań jest seria Dr Michaels przeznaczona dla osób z przewlekłymi chorobami skóry - łuszczycą, rybią łuską oraz atopowym zapaleniem skóry. Choroby te mają długotrwały przebieg i tendencję do nawrotów, jednak dzięki podjęciu odpowiedniego leczenia możliwe jest kontrolowanie zmian skórnych i życie z chorobą w formie bezobjawowej.

Produkty Dr Michaels dla osób z łuszczycą przeznaczone są do stosowania na zmiany zlokalizowane na skórze gładkiej ciała, owłosionej skórze głowy, twarzy, stopach i dłoniach, pachwinach, miejscach intymnych, a nawet płytce paznokciowej.

 

SĄ WYSOCE SKUTECZNE

Jak bardzo są skuteczne preparaty Dr Michaels?

W Australii preparaty Dr Michaels są z powodzeniem stosowane w klinikach dermatologicznych od ponad 30 lat, jako produkt pierwszego wyboru. Ich wysoka skuteczność została potwierdzona w badaniach na osobach chorych, które zostały przeprowadzone m.in. na Węgrzech, w Austrii, w Czechach a także w Polsce.

Badania medyczne przeprowadzone w Klinice Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi pod kierunkiem prof. zw. dr. hab. Andrzeja Kaszuby wykazały skuteczność w 76%. Badania w Austrii potwierdziły poprawę stanu skóry u 89% chorych na łuszczycę. W Czechach preparaty Dr Michaels uzyskały wynik 90% skuteczności, na Węgrzech – 88%.

 

 

 

NIE ZAWIERAJĄ STERYDÓW

W przypadku przewlekłych chorób skóry, oprócz skuteczności prowadzonej terapii, niezwykle ważne jest jej bezpieczeństwo. Preparaty Dr Michaels nie zawierają sterydów - są bezpieczne i minimalizują ryzyko pojawienia się działań niepożądanych. W trakcie ich stosowania nie występują skutki uboczne znane osobom po długotrwałej kuracji sterydowej, takie jak ścieńczenie skóry, rozstępy czy trądzik posterydowy.

 

 

SĄ NATURALNE

Czy preparaty Dr Michaels są rzeczywiście naturalne?

Produkty Dr Michaels składają się z naturalnych olejków eterycznych oraz ekstraktów roślinnych zawierających składniki mineralne, dające efekt poprawy stanu skóry.

Zawierają substancje aktywne, które w zależności od przeznaczenia – złuszczają naskórek, stymulują naturalne procesy naprawcze, działają przeciwświądowo, przywracają skórze odpowiednią równowagę i zapewniają ciągłość stanu remisji choroby.

Dzięki naturalnej recepturze, preparaty Dr Michaels są skuteczne i mogą być stosowane przez długi okres czasu.

 

 

 

SĄ REKOMENDOWANE PRZEZ LEKARZY I FARMACEUTÓW

Seria Dr Michaels jest z powodzeniem stosowana na całym świecie w terapii przewlekłych chorób skóry. Cieszy się ona uznaniem wśród wielu uznanych dermatologów, kosmetologów i naturoterapeutów. Preparaty są na co dzień wykorzystywane w klinikach dermatologicznych u pacjentów zmagających się z łuszczycą - m.in. w australijskiej sieci klinik Good Skin Clinic. Są w regularnej sprzedaży w wyspecjalizowanych aptekach.

Przeczytaj opinie lekarzy i pacjentów.

 

3 KROKI DO ZDROWEJ SKÓRY

Jak zadbać o zdrową skórę z preparatami Dr Michaels?

Zalecany czas kuracji preparatami Dr Michaels wynosi 4-6 tygodni. W przypadku łuszczycy paznokci od 5 do 8 miesięcy – w zależności od szybkości wzrostu paznokcia. Dla najlepszego efektu zalecane jest stosowanie produktów w zestawach – preparaty wzajemnie uzupełniają swoje działanie, zapewniając wzrost skuteczności kuracji.

Przedstawiony na zdjęciu Zestaw podstawowy Dr Michaels do skóry gładkiej ciała, składa się z następujących produktów:

  1. Żel dr Michaels - silnie złuszcza skórę przez co aktywne składniki Maści Dr Michaels głębiej i szybciej do niej przenikają. Likwiduje zrogowaciałe warstwy naskórka (tzw. łuskę) i wspomaga procesy regeneracji skóry. 
  2. Maść Dr Michaels - natłuszcza skórę, łagodzi świąd, redukuje objawy stanu zapalnego, skutecznie zmniejsza podrażnienie, jak również hiperproliferację komórek naskórka. 
  3. Odżywka regenerująca Dr Michaels - działa jak opatrunek czyli hamuje utratę naturalnej wilgotności, uelastycznia, wygładza skórę i likwiduje jej przebarwienia. 

 

 

Sprawdź zestawy preparatów Dr Michaels: 

Polecane

Oszczędzasz30,00 zł
Zestaw podstawowy Dr Michaels na łuszczycę głowy

Zestaw podstawowy Dr Michaels na łuszczycę głowy

328,00 zł298,00 zł
Oszczędzasz30,00 zł
Zestaw podstawowy Dr Michaels do skóry gładkiej ciała

Zestaw podstawowy Dr Michaels do skóry gładkiej ciała

517,00 zł487,00 zł
Oszczędzasz15,00 zł
Zestaw na łuszczycę twarzy

Zestaw na łuszczycę twarzy

232,00 zł217,00 zł
Oszczędzasz98,00 zł
Zestaw powiększony na łuszczycę paznokci

Zestaw powiększony na łuszczycę paznokci

527,00 zł429,00 zł
pixel