Dlaczego my?
Szybka wysyłka
Dostawa od 0zł
tel. 22 266 21 24 (pon.-pt. 09:00 - 16:00)

OPINIE O PREPARATACH DR MICHAELS

ŁUSZCZYCA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY (AZS) EGZEMA SUPLEMENTY ODZIEŻ DLA CHORYCH

PROF. DR HAB. N. MED. ANDRZEJ KASZUBA

Preparaty te ze względu na jednoczesne działanie natłuszczające i nawilżające, przy braku, w większości przypadków, występowania skutków ubocznych, mogą być stosowane przez długi czas i zalecane w długotrwałej pielęgnacji skóry u chorych z łuszczycą. prof. dr hab. n. med. Andrzej Kaszuba v-ce prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego


DR THOMAS SMITH

Na podstawie rezultatów badania, preparaty Dr Michaels, mogą być stosowane w średnio-ciężkiej łuszczycy pospolitej
dr Thomas Smith – Monash University Clayton, Victoria, Australia


KARAMBA123

W moim przypadku (preparaty Dr Michaels) całkowicie zniwelowały swędzenie, a czerwone plamy praktycznie całkowicie znikły.


MARTYSIA83

W moim przypadku po wielu próbach zaleczenia AZS pomogły wreszcie dermokosmetyki dr michaels. Stosowałam maść i tonik ok 2-óch miesięcy. Tanie nie są ale skuteczne.


KUKU-NA-MUNIU8

Ja nie wiem, czy zwykłe drogeryjne kosmetyki to dobra opcja dla skóry z AZS. Moja przyjaciółka która kontynuuje leczenie AZS w Febumed mówi, że tam polecili jej kosmetyki dr Michaels i choć faktycznie są one drogie, to skutecznie jej pomagają.

PROF. JANA HERCOGOVA

Wysoka skuteczność produktów Dr Michaels została stwierdzona już w 2005 r. na podstawie pierwszych badań w Europie. Po sześciu tygodniach leczenia preparatami Dr Michaels stan pacjentów poprawił się średnio o 70% (wg indeksu PASI).
prof. Jana Hercogova – przewodnicząca Międzynarodowego Towarzystwa Dermatologicznego z siedzibą w USA


DR HARALD MAIER

Preparaty Dr Michaels stosowane w leczeniu łuszczycy stanowią pewną i skuteczną alternatywę oraz prowadzą do wyraźnej poprawy w przypadku stabilnej chronicznej łuszczycy pospolitej.
prof. uniw. dr Herbert Honingsmann Lekarz naczelny dr Harald Maier – Kierownik Oddziału Dermatologii Specjalnej i Dermatoz Środowiskowych, Wiedeń, Austria


ANONIMOWY

O dermokosmetykach dr michaels dowiedziałem się ok kuzynki, która zmagała się z łuszczycą długi czas i dopiero te preparaty jej pomogły w pozbyciu się objawów choroby. Dlaczego o tym piszę? Bo kuzynka poinformowała mnie iż wg. producenta preparaty te są skuteczne także w przypadku leczenia/pielęgnacji skóry przy AZS i poleciła żebym też spróbował. Sprawdziłem na stronie producenta/dystrybutora (dla zainteresowanych http://drmichaels.com.pl/ ) i rzeczywiście są informacje o możliwości leczenia AZS.
Zarówno jednak na stronie jak i w sieci można znaleźć tylko informacje na temat leczenia łuszczycy tymi preparatami. Ogólnie dużo osób sobie chwali tego typu kurację.

Dr Michaels to naturalne, pozbawione sterydów preparaty dedykowane osobom z łuszczycą. Te australijskie produkty, stworzone przez prof. Michaela Tiranta, są cenione wśród chorych na łuszczycę. Zbierają pozytywne opinie w kategorii preparatów pielęgnacyjnych do skóry zmienionej łuszczycowo i są często wybierane, jako alternatywna metoda dla produktów sterydowych. Wiele osób, które spotykają się z preparatami po raz pierwszy, zadają pytania: Czy preparaty Dr Michaels są skuteczne? Tak, jak pokazują badania przeprowadzone m.in. w Polsce, Austrii i na Węgrzech, skuteczność preparatów Dr Michaels wynosi ponad 80 proc. Czy preparaty Dr Michaels są bezpieczne? Tak, preparaty Dr Michaels są bezpieczne w stosowaniu zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Czy preparaty Dr Michaels nie wywołują skutków ubocznych? Preparaty Dr Michaels nie powodują żadnych długotrwałych skutków ubocznych.

pixel