Dlaczego my?
Szybka wysyłka
Dostawa od 0zł
tel. 22 266 21 24 (pon.-pt. 09:00 - 16:00)

OPINIE O PREPARATACH DR MICHAELS

ŁUSZCZYCA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY (AZS)EGZEMASUPLEMENTY ODZIEŻ DLA CHORYCH

PROF. DR HAB. N. MED. ANDRZEJ KASZUBA

Preparaty te ze względu na jednoczesne działanie natłuszczające i nawilżające, przy braku, w większości przypadków, występowania skutków ubocznych, mogą być stosowane przez długi czas i zalecane w długotrwałej pielęgnacji skóry u chorych z łuszczycą. prof. dr hab. n. med. Andrzej Kaszuba v-ce prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego


DR THOMAS SMITH

Na podstawie rezultatów badania, preparaty Dr Michaels, mogą być stosowane w średnio-ciężkiej łuszczycy pospolitej
dr Thomas Smith – Monash University Clayton, Victoria, Australia


KARAMBA123

W moim przypadku (preparaty Dr Michaels) całkowicie zniwelowały swędzenie, a czerwone plamy praktycznie całkowicie znikły.


MOMCES

Ja zaryzykowałam z preparatami dr Michaels i pomogło, nie jest to co prawda stan idealny ale w porównaniu z efektami po maściach sterydowych jest super.

PROF. JANA HERCOGOVA

Wysoka skuteczność produktów Dr Michaels została stwierdzona już w 2005 r. na podstawie pierwszych badań w Europie. Po sześciu tygodniach leczenia preparatami Dr Michaels stan pacjentów poprawił się średnio o 70% (wg indeksu PASI).
prof. Jana Hercogova – przewodnicząca Międzynarodowego Towarzystwa Dermatologicznego z siedzibą w USA


DR HARALD MAIER

Preparaty Dr Michaels stosowane w leczeniu łuszczycy stanowią pewną i skuteczną alternatywę oraz prowadzą do wyraźnej poprawy w przypadku stabilnej chronicznej łuszczycy pospolitej.
prof. uniw. dr Herbert Honingsmann Lekarz naczelny dr Harald Maier – Kierownik Oddziału Dermatologii Specjalnej i Dermatoz Środowiskowych, Wiedeń, Austria


KKK36

Zanim podejmiesz leczenie sterydowe poszukaj naturalnych metod leczenia np. dermokosmetykami ( z maści to mogę polecić Scalp 8 Body Ointment ), pomagają zarówno w przypadku łuszczycy jak i egzemy.

Dr Michaels to naturalne, pozbawione sterydów preparaty dedykowane osobom z łuszczycą. Te australijskie produkty, stworzone przez prof. Michaela Tiranta, są cenione wśród chorych na łuszczycę. Zbierają pozytywne opinie w kategorii preparatów pielęgnacyjnych do skóry zmienionej łuszczycowo i są często wybierane, jako alternatywna metoda dla produktów sterydowych. Wiele osób, które spotykają się z preparatami po raz pierwszy, zadają pytania: Czy preparaty Dr Michaels są skuteczne? Tak, jak pokazują badania przeprowadzone m.in. w Polsce, Austrii i na Węgrzech, skuteczność preparatów Dr Michaels wynosi ponad 80 proc. Czy preparaty Dr Michaels są bezpieczne? Tak, preparaty Dr Michaels są bezpieczne w stosowaniu zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Czy preparaty Dr Michaels nie wywołują skutków ubocznych? Preparaty Dr Michaels nie powodują żadnych długotrwałych skutków ubocznych.

pixel