Dlaczego my?
Szybka wysyłka
Dostawa od 0zł
tel. 22 266 21 24 (pon.-pt. 09:00 - 16:00)

OPINIE O PREPARATACH DR MICHAELS

ŁUSZCZYCA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY (AZS)EGZEMASUPLEMENTY ODZIEŻ DLA CHORYCH

KAROLINA81

Ja stosuję od 2 miesięcy rękawiczki Comfifast u rocznego dziecka. Po 2 miesiącach mogę stwierdzić, że malec przyzwyczaił się do nich. Nadal nie cierpi i płacze gdy je zakładam, ale sam już wyciąga mechanicznie rączki. Rękawiczki zakladam przed snem w dzień i na noc po kąpieli, bo wtedy sie bardzo drapie. Po nałozeniu rzeczywiście uspokaja się, przestaje się drapać i spokojnie zasypia. Od kilku tygodni nie drapie się w nocy i przesypia praktycznie całe noce. Problem jest kiedy w nocy ściągnie je sobie, wtedy od razu mu je zakładam i spi dalej. Te rękawiczki nie likwidują AZS ale pomagają mojemu małemu spokojnie zasnąć. Skóra tez jest lepsza, bo nie drapie się kiedy ma je na sobie. Na razie jest za mały na Dermasilk – te rekawiczki są dla kilkuletnich dzieci, więc póki co mam zamiar kupić drugą parę Comfifast. Piorę tez tak co 3 dni.


TATA ATOPIKA

Ta odzież stosowana w tak zwanej metodzie mokrego opatrunku rewelacyjnie redukuje swędzenie u naszego synka. Szczególnie robimy na noc taki mokry opatrunek i dzieciak normalnie zasypia. Naszą przygodę z z azs dzielimy na przed i po comfifast. Zanim zrobiliśmy mokry opatrunek nasz synek siedział w łóżeczku drapał się do krwi i nie zasypiał a my z nim jeżeli o nas chodzi to rewelacja i szacun dla firmy która to sprowadziła do Polski. Z tego co wiem to jej właściciele tez maja dziecko z ciężkim azs-em.

MAREKDZ

Od prawie dwóch lat korzystamy z produktów Comfifast wspomagająco przy AZS synka. Mokre opatrunki doskonale sprawdzają się w nocy. Nie tylko zmniejszają świąd, ale też chronią ciało przed rozdrapywaniem. W dzień korzystamy również z bandaży comfifast. Wycinamy dziurkę na kciuk i synek może spokojnie się bawi. Polecam.


ANONIMOWY

A my używamy od roku comfifast rajstopki i czasami skarpetki. rewelacyjnie redukują swędzenie u mojego synka na noc.


MAREK197002

Witam. Bielizny comfifast używam od dwóch lat. Mogę ja polecić z czystym sumieniem każdemu. Na początku używaliśmy jej do mokrych opatrunków (skóra córy była na prawdę w złym stanie), obecnie skóra jest w dobrym stanie więc używamy jej zamiast rajstop pod spodenki. Nie podrażnia skóry, córeczka dużo mniej się drapie.


Dr Michaels to naturalne, pozbawione sterydów preparaty dedykowane osobom z łuszczycą. Te australijskie produkty, stworzone przez prof. Michaela Tiranta, są cenione wśród chorych na łuszczycę. Zbierają pozytywne opinie w kategorii preparatów pielęgnacyjnych do skóry zmienionej łuszczycowo i są często wybierane, jako alternatywna metoda dla produktów sterydowych. Wiele osób, które spotykają się z preparatami po raz pierwszy, zadają pytania: Czy preparaty Dr Michaels są skuteczne? Tak, jak pokazują badania przeprowadzone m.in. w Polsce, Austrii i na Węgrzech, skuteczność preparatów Dr Michaels wynosi ponad 80 proc. Czy preparaty Dr Michaels są bezpieczne? Tak, preparaty Dr Michaels są bezpieczne w stosowaniu zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Czy preparaty Dr Michaels nie wywołują skutków ubocznych? Preparaty Dr Michaels nie powodują żadnych długotrwałych skutków ubocznych.

pixel