Dlaczego my?
Szybka wysyłka
Dostawa od 0zł
tel. 22 266 21 24 (pon.-pt. 09:00 - 16:00)

Łuszczyca a leczenie alternatywne - metody i porady specjalistów

2018-03-05
Łuszczyca a leczenie alternatywne - metody i porady specjalistówMniej więcej 3% populacji świata jest dotknięte łuszczycą. Pomimo tego, że choroby tej nie da się wyleczyć, to można ją kontrolować albo za pomocą leków albo za pomocą specjalistycznych kosmetyków dermatologicznych. Niestety leki mogą zaburzyć gospodarkę hormonalną Twojego organizmu – naturalne kosmetyki  wydają się zatem jedynym,  rozsądnym rozwiązaniem.

Alternatywne metody leczenia łuszczycy – czy mają sens?

Dermokosmetyki są świetną alternatywą w leczeniu łuszczycy – twierdzą tak nawet specjaliści. Wyniki wielu badań, wykonanych w ośrodkach dermatologicznych, w całej Europie, wskazują na to, że naturalne preparaty są naprawdę skuteczne w usuwaniu objawów tej choroby. Używając dermokosmetyków w walce z objawami łuszczycy będziesz w stanie zyskać znacznie więcej, niż używając leków lub suplementów.

  • Dermokosmetyki mają bezpośredni kontakt ze zniszczoną skórą, dzięki czemu nie naruszają pracy innych organów. 
  • W ich składzie obecne są wyłącznie naturalne ingrediencje.
  • Nie powodują skutków ubocznych.
  • Aplikacja dermokosmetyków jest niezwykle prosta I przyjemna.

Nietypowe metody leczenia

Nietypowe metody leczenia łuszczycy mają coraz więcej swoich zwolenników. Oczywiste jest, że składniki naturalne mają szersze możliwości i są bezpieczniejsze od środków chemicznych. Dlatego też, jeżeli cierpisz na łuszczycę, to zdecydowanie powinieneś wypróbować takie produkty, jak kosmetyki Dr Michaels. Są one skuteczne dlatego, że posiadają w swoim składzie wyłącznie naturalne olejki roślinne.

Czytaj również:

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018

Polecane

pixel