Dlaczego my?
Szybka wysyłka
Dostawa od 0zł
tel. 22 266 21 24 (pon.-pt. 09:00 - 16:00)

Łuszczyca a leczenie naturalne - metody i porady specjalistów

2018-03-05
Łuszczyca a leczenie naturalne - metody i porady specjalistówWspomniana choroba dotyka 2,5-3 % populacji. Choć jest nieuleczalna, jej objawy można eliminować. Istnieją kremy, maści, antybiotyki czy sterydy, umożliwiające wygraną walkę. Jednak działanie tych ostatnich specyfików wiąże się z osłabieniem naskórka. Alternatywą są zatem dermokosmetyki, których skład oparty jest na naturalnych produktach.

Leczenie naturalne łuszczycy- czy ma sens?

Łuszczyca jest uciążliwym schorzeniem, wywołującym kompleksy. Warto walczyć z tą chorobą, by odzyskać równowagę i zadowolenie z życia. Według najnowszych badań, leczenie naturalne łuszczycy przynosi znakomite rezultaty. W przeciwieństwie do sterydów, nie wykazuje szkodliwego działania.  

Skuteczność leczenia naturalnego

Klinika Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, podobnie jak kilka innych, europejskich ośrodków medycznych potwierdziła, iż skuteczność leczenia naturalnego łuszczycy wynosi blisko 78%. Oznacza to, że wiele osób, po regularnym stosowaniu dermokosmetyków na łuszczycę, poczuło znaczącą poprawę.

Zalety działania dermokosmetyków:

  • brak skutków ubocznych,
  • maksymalne bezpieczeństwo,
  • prosta metoda aplikacji,
  • przyjemna konsystencja i zapach,
  • obecność naturalnych składników.  

Efekty metod naturalnych

Dermokosmetyki, bazujące na naturalnych olejkach korzystnie wpływają na normalizację procesów rogowacenia naskórka, a także jego nawilżenie i wzmocnienie. Niwelują swędzenie. Aby cieszyć się życiem, wystarczy stosować naturalne kosmetyki Dr Michaels. To bezpieczna metoda w nierównej walce z uciążliwą chorobą, jaką jest łuszczyca.

Czytaj również:

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018

Polecane

pixel